6th Annual Philosophy and Theory of Higher Education Conference

6th Annual Philosophy and Theory of Higher Education Conference (PHEC) 2024, “Higher Education Brought to Life”, 11-13 czerwca 2024

Konferencja poświęcona edukacji uniwersyteckiej odbyła się w gościnnych murach Norweskiego Uniwersytetu w Trondheim (Norwegian University of Science and Technology).
Nasze koleżanki mgr Monika Mechlińska-Pauli, mgr Irena Moszczyńska-Janicka brały udział w tym wydarzeniu przedstawiając esej Moving Universities to Life – a view from within, który powstał we współpracy z dr Jarosławem Jendzą z WNS UG.

Data publikacji: poniedziałek, 24. Czerwiec 2024 - 10:30; osoba wprowadzająca: Wacław Ligman Ostatnia zmiana: poniedziałek, 24. Czerwiec 2024 - 10:32; osoba wprowadzająca: Wacław Ligman